agroprzetargi.pl

przetargi nieograniczone

nieograniczone możliwości

Codziennie monitorujemy ogłoszenia z ponad 9 tysięcy źródeł: gmin, powiatów, nadleśnictw i innych instytucji publicznych. W jednym miejscu znajdziesz aktualne przetargi na sprzedaż i dzierżawę gruntów rolnych, terenów pod OZE oraz stawów i jezior.

Inwestycja w grunty to pewna inwestycja na niepewne czasy!

Przetargów miesięcznie
Przetargów rocznie
Zadowolonych klientów

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI NAM

brak
formalności

Szybko, prosto i bez żadnych formalności nabywasz prawo do nieruchomości rolnych

ilość

Dostęp do przetargów ponad 9000 instytucji i urzędów w jednym miejscu

oszczędność
czasu

Nie musisz samodzielnie sprawdzać tysięcy stron w poszukiwaniu interesujących ofert

 

narzędzia

Otrzymujesz narzędzie, które otwiera drogę do setek tysięcy hektarów

inwestycja

Niemal natychmiast możesz zarabiać na gruntach rolnych

gwarancja zwrotu

Posiadasz gwarancję zwrotu z inwestycji w ramach unijnych dopłat bezpośrednich

wynagrodzenie

Zbierasz plony na pozyskanym gruncie, jako godziwe wynagrodzenie za uczciwą pracę

OSTATNIO DODANE PRZETARGI

Przetarg kończy się: 2026-09-30

Dodano: 4 września, 2026

O godzinie: 09:00

Cena: 192160 zł

Województwo: wielkopolskie
Powiat: pleszewski

Przetarg kończy się: 2026-09-30

Dodano: 4 września, 2026

O godzinie: 09:00

Cena: 20000 zł

Województwo: pomorskie
Powiat: nowodworski

Przetarg kończy się: 2026-09-14

Dodano: 2 września, 2026

O godzinie: 12:00

Cena: 35000 zł

Województwo: dolnośląskie
Powiat: wrocławski

Przetarg kończy się: 2026-09-18

Dodano: 2 września, 2026

O godzinie: 09:00

Cena: 30104 zł

Województwo: wielkopolskie
Powiat: poznański

Przetarg kończy się: 2026-09-25

Dodano: 2 września, 2026

O godzinie: 11:00

Cena: 1000 zł

Województwo: podkarpackie
Powiat: bieszczadzki

Przetarg kończy się: 2026-09-08

Dodano: 1 września, 2026

O godzinie: 10:00

Cena: 1023 zł

Województwo: łódzkie
Powiat: piotrkowski

Przetarg kończy się: 2026-09-23

Dodano: 1 września, 2026

O godzinie: 12:00

Cena: 1000 zł

Województwo: mazowieckie
Powiat: zwoleński

Przetarg kończy się: 2026-09-23

Dodano: 1 września, 2026

O godzinie: 11:00

Cena: 800 zł

Województwo: mazowieckie
Powiat: zwoleński

Przetarg kończy się: 2026-09-23

Dodano: 31 sierpnia, 2026

O godzinie: 09:00

Cena: 640163 zł

Województwo: dolnośląskie
Powiat: wrocławski

ile to kosztuje

100 PLN

80
PLN

Za dzień

1000 PLN

750 PLN

za rok

300 PLN

199
PLN

za miesiąc

Serwis agroprzetargi.pl umożliwia wygodne płatności przy pomocy przelewów on-line. Aby opłacić dostęp do pełnej treści serwisu, należy zrealizować przelew on-line.
Płatności obsługuje serwis Przelewy24. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy Przelewy24.pl pod adresem https://www.przelewy24.pl/reklamacje

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Włącz powiadomienia

nie przeoczysz żadnego przetargu